Round 6 Teams

1s vs Croydon Ranges @ Silcock Reserve
Arrive 11.45am
Storey (c), de Kretser, Alderton, Hastie, Hochkins, Baker, Jordan, Barber, G Lawson, C Lawson, Beagley
 
2s vs Croydon Ranges @ Home
Arrive 11.45am
H Kelly (c), Martin, M Sansom, Tuppenney, Helman, Mutsaers, B Kelly, Scalzo, B Sansom, C Irvine, Schauer
 
3s vs Bayswater Park @ Sasses Ave Res
Sherlock (c), Gibson, Biggs, O’Riley, Barber, Walker, Hodges, B. Harwood, Reid, Ryder, D. Irvine, Dimanno
 
4s vs Wonga Park @ Home
S. Harwood (c), S van Pelt, J Conroy, N Conroy, J Menzies, A Menzies, D Sheers, H Sheers, Hoskin, Clune, Mckiernan, Haines, Johnson

Round 5 Teams

Round 5 Teams

1s vs Kilsyth @ Pinks Reserve
Arrive 11.45am
Storey (c), de Kretser, Alderton, Hastie, Hochkins, Rose, Baker, Jordan, Barber, G Lawson, C Lawson

2s vs Lilydale @ Home
Arrive 11.45am
H Kelly, Martin, M Sansom, DiManno (c), Helman, Mutsaers, B Kelly, Scalzo, B Sansom, C Irvine, Beagley

3s vs St Andrews @ Home
Sherlock (c), Tuppenney, Gibson, Biggs, O’Riley, Barber, Walker, Hodges, B. Harwood, Reid, Ryder, D. Irvine

4s vs Croydon Ranges @ Croydon Primary School
S. Harwood (c), D van Pelt, Johnson, S van Pelt, J Conroy, N Conroy, J Menzies, A Menzies, H Sheers, Haines, Hoskin, Clune, Mckiernan

Round 4 Teams

Round 4 Teams

1s vs Wonga Park @ Home
Arrive 11.45am
Storey (c), de Kretser, Alderton, Hastie, Hochkins, Rose, Baker, Jordan, Barber, G Lawson, C Lawson

2s vs Wonga Park @ Wonga Park Reserve
Arrive 11.45am
H Kelly, Martin, M Sansom, DiManno (c), Helman, D. Irvine, Mutsaers, B Kelly, Scalzo, B Sansom, C Irvine

3s vs Sth Croydon @ Glen Park
Sherlock (c),  Tuppenney, Gibson, Biggs, O’Riley, Barber, Walker, Hodges, B. Harwood, Reid, Ryder

4s vs Chirnside Park @ Home
S. Harwood (c), D van Pelt, Johnson, S van Pelt, J Conroy, J Menzies, A Menzies, H Sheers, D Sheers, Haines, Hoskin, Clune

Round 3 Teams

Round 3 Teams

1s vs Bayswater Park @ Home
Arrive 11.45am
Storey (c), de Kretser, Alderton, Hastie, Hochkins, Rose, Baker, Jordan, Barber, G Lawson, C Lawson

2s vs Sth Warrandyte @ Colman Reserver
Arrive 11.45am
H Kelly, Martin, M Sansom, DiManno (c), Helman, D. Irvine, Mutsaers, B Kelly, Walker, C Irvine, B Sansom

3s vs Mooroolbark @ Kiloran Park No .1
Tuppenney, Gibson, Ryder, O’Riley, Barber, S van Pelt,  Hodges, Gibson, Harwood, Reid

4s vs Heathwood @ Home
Harwood (c), D van Pelt, B van Pelt, J Conroy,  J Menzies, A Menzies, H Sheers, D Sheers, Coats, Clune, Mckiernan, W Knight, N Knight